Refugio Elegante En Barrio Salamanca, Madrid

  • 45 μ²

Το διαμέρισμα Refugio Elegante En Barrio Salamanca, Μαδρίτη 45 τ.μ. Παρέχει γρήγορη πρόσβαση σε διάφορα αξιοθέατα της πόλης, όπως το Μουσείο Κέρινων Ομοιωμάτων της Μαδρίτης, που βρίσκεται σε απόσταση 5 λεπτών με τα πόδια. Αυτό το διαμέρισμα απέχει σχεδόν 3 χλμ. από σταθμό τρένου Atocha και 550 μέτρα από τον σταθμό λεωφορείων Almagro.

Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει μικρή κουζίνα, και είναι ιδανική επιλογή για τους επισκέπτες που επιθυμούν να μαγειρεύουν τα γεύματά τους.

Η Gran Vía απέχει 19 λεπτά με τα πόδια από το διαμέρισμα, και το Πάρκο Ρετίρο βρίσκεται σε απόσταση 25 λεπτών με τα πόδια. Το διαμέρισμα Refugio Elegante En Barrio Salamanca, Madrid βρίσκεται σε άνετη τοποθεσία, περίπου 100 μέτρα από σταθμό του μετρό Colon. Το κατάλυμα βρίσκεται κοντά στο Εθνικό Αρχαιολογικό Μουσείο της Ισπανίας που είναι σε απόσταση 7 λεπτών με τα πόδια.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Refugio Elegante En Barrio Salamanca, Μαδρίτη
Apartamento Santos I En Recoletos
Τιμή μόνο για κινητά

Apartamento Santos I En Recoletos

9.1
Άριστο 33 σχόλια
349 μ από το κατάλυμα
USD 101 USD 91
ανά νύχτα
New Apt Puerta De Alcala Retiro Park
Τιμή μόνο για κινητά

New Apt Puerta De Alcala Retiro Park

7.8
Καλό 29 σχόλια
506 μ από το κατάλυμα
USD 255 USD 230
ανά νύχτα
Habitacion Privada Y Acogedora Madrid Centro D
Τιμή μόνο για κινητά

Habitacion Privada Y Acogedora Madrid Centro D

538 μ από το κατάλυμα
USD 342 USD 308
ανά νύχτα

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:00
    Check-out: από 10:00 έως 11:00
    Αριθμός αδείαςESFCNT00002810900032672400000000000000000000000000003,Madrid
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού βρίσκονται το διαμέρισμα Refugio Elegante En Barrio Salamanca, Madrid;
      Το διαμέρισμα Refugio Elegante En Barrio Salamanca, Madrid βρίσκεται κοντά σε Εθνικό Αρχαιολογικό Μουσείο της Ισπανίας.
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Refugio Elegante En Barrio Salamanca, Madrid;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Refugio Elegante En Barrio Salamanca, Madrid περιλαμβάνουν Πάρκο Μπουέν Ρετίρο, Εθνικό Μουσείο Τέχνης Βασίλισσα Σοφία καθώς και Εμπορικό Κέντρο ABC Serrano.
    • Στο το διαμέρισμα Refugio Elegante En Barrio Salamanca, Madrid προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα Refugio Elegante En Barrio Salamanca, Madrid περιλαμβάνουν Ten con Ten και Platea Madrid και απέχουν μόνο 6 λεπτά με τα πόδια.
    • Το διαμέρισμα Refugio Elegante En Barrio Salamanca, Madrid έχει σύνδεση στο Διαδίκτυο;
      Ναι, το διαμέρισμα Refugio Elegante En Barrio Salamanca, Madrid προσφέρει Wi-Fi.

    Τοποθεσία

    Map

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Refugio Elegante En Barrio Salamanca, Μαδρίτη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο